Veronica Mars

 • Ortalama 44 Dakika
 • Dram, Gizem, Suç
 • ABD
 • 2004
 • 4 Sezon, 66 Bölüm
 • IMDB: 8.3

Veronica Mars dizisini izleyin. Veronica Mars konusu ve türü nedir? Veronica Mars oyuncuları kimlerdir? Veronica Mars yeni sezonu ne zaman? Veronica Mars hakkında yorumlar. Veronica Mars imdb puanı nedir? İşte Veronica Mars dizisine dair tüm detaylar.

Veronica Mars Konusu

Hayat zorlu, ama o daha zorlu. Kısa sürede TV’nin kültleri arasına giren Veronica Mars’a adını veren karakter, Neptune kasabasının tüm karanlık sırlarını ortaya çıkarmaya kararlı.

Zenginin ve güçlünün kuralları koyduğu sahil kasabası Neptune’de, insanlar gün ışığına çıkmasını istemedikleri kirli çamaşırlarını sır gibi saklamak için her yola başvurmaya hazır. Ne var ki 17 yaşındaki dedektif çırağı Veronica da bu sırları teker teker aydınlatmaya kararlı. Eskiden Neptune Lisesi’nin popüler gençlerinden biri olan Veronica’nın hayatı en yakın arkadaşı Lily Kane’in gizemli ölümünün ardından tepetaklak oluyor. Veronica’nın babası ve kasabanın şerifi olan Keith Mars, Lily’nin milyarder babası Jake Kane’i şüpheliler listesine koyunca işine, eşine ve saygınlığına veda etmek zorunda kalırken, Veronica da arkadaşlarını ve de Lily’nin ağabeyi olan sevgilisi Duncan’ı kaybeder. Böylece Veronica gündüzleri eski arkadaşlarının tacizlerine rağmen lisede derslerine devam ederken, geceleri bir yandan babasına yeni dedektiflik işinde yardımcı olup, bir yandan da arkadaşının katilini kendi yöntemleriyle bulmaya karar verir. Gossip Girl’de Dedikoducu Kız’a sesiyle hayat veren, Heroes’un yıldızları arasında yer alan Kristen Bell’in başrolü üstlendiği Veronica Mars, olağanüstü atmosferi, birbirinden parlak oyuncuları, popüler müzikleri ve sürükleyici hikayesiyle alışılmış gençlik dizilerine rest çekiyor.

Veronica Mars İzle

  Veronica Mars Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  Veronica Mars Yorumları

  Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

  İlk yorumu sen yapmak ister misin?