Ultraman

 • Ortalama 25 Dakika
 • Japonya
 • 2019
 • 1 Sezon, 2 Bölüm

Ultraman dizisini izleyin. Ultraman konusu ve türü nedir? Ultraman oyuncuları kimlerdir? Ultraman yeni sezonu ne zaman? Ultraman hakkında yorumlar. Ultraman imdb puanı nedir? İşte Ultraman dizisine dair tüm detaylar.

Ultraman Konusu

Ultraman; Bundan uzun yıllar önce "Işık Devi" olarak bilinen dünya dışı bir canlı, Özel Bilimsel Araştırma Birliği'nde çalışan Shin Hayata ile bedenini birleştirmiştir. İkisinin birleşmesiyle oluşan Ultraman, dünyayı Kaiju adı verilen korkunç canavarların istilasına karşı savunmuştur. Bu olayın üstünden yıllar geçtiktikten sonra, günümüzde dünya gezegeni barış içindedir ve o kara günlerin hatıraları hafızalardan silinmeye başlamıştır. Ancak gölgelerin ardında yeni bir kötülük vücut bulmaktadır. Bu tehditle başa çıkabilecek tek kişi ise yeni bir tür kahraman, yeni bir tür Ultraman'dir.Shinjiro, efsanevi kahraman Shin Hayata'nın oğlu olmasını hariç tutarsak son derece sıradan bir gençtir. Babasının "Ultraman Factor"ü ona devrettiğini ve inanılmaz bir güce sahip olduğunu öğrendiğindeyse hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.
2019- Japonya yapımı olan Ultraman dizisi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Shinji Aramaki 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 6,9 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 25 Dakika olan Ultraman yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. Ultraman dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

Ultraman İzle

  Ultraman Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  Ultraman Yorumları

  Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

  İlk yorumu sen yapmak ister misin?