The Name of the Rose

 • Ortalama 60 Dakika
 • İtalya, Almanya
 • 2019
 • 1 Sezon, 2 Bölüm

The Name of the Rose dizisini izleyin. The Name of the Rose konusu ve türü nedir? The Name of the Rose oyuncuları kimlerdir? The Name of the Rose yeni sezonu ne zaman? The Name of the Rose hakkında yorumlar. The Name of the Rose imdb puanı nedir? İşte The Name of the Rose dizisine dair tüm detaylar.

The Name of the Rose Konusu

The Name of the Rose; 1327 senesinde İtalya'da Fransiskan rahibi Baskervillelı William ve genç keşiş adayı Melkli Adso, Alpler'deki ıssız manastıra ulaşırlar ve burada bir dizi gizemli cinayete şahit olurlar. Bu iki kahraman, katilin peşine düşmüş ve cinayetleri soruştururken gaddar engizisyoncu Bernardo Gui tarafından takip edilmektedirler. Son vazife ise bellidir. Papa'yı eleştiren kişilerin tümü yakalanacaktır. Baskerville de listededir.
2019- İtalya, Almanya yapımı olan The Name of the Rose dizisi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Giacomo Battiato 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 7,4 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 60 Dakika olan The Name of the Rose yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. The Name of the Rose dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

The Name of the Rose İzle

  The Name of the Rose Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  The Name of the Rose Yorumları

  Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

  İlk yorumu sen yapmak ister misin?