The Hot Zone

The Hot Zone dizisini izleyin. The Hot Zone konusu ve türü nedir? The Hot Zone oyuncuları kimlerdir? The Hot Zone yeni sezonu ne zaman? The Hot Zone hakkında yorumlar. The Hot Zone imdb puanı nedir? İşte The Hot Zone dizisine dair tüm detaylar.

The Hot Zone Konusu

The Hot Zone'ın hikayesi; Orta Afrika'da yağmur ormanlarının bulunduğu bölgeden çıkan ölümcül ve oldukça bulaşıcı bir virüs olan Ebola'nın kökenleri ve virüsün ABD topraklarına ilk gelişi hakkında dehşet verici gerçek hikayelere odaklanıyor.1989 senesinde virüsün ilk olarak şempanzelerde ortaya çıkışının ardından Washington banliyölerindeki bilimsel laboratuvarlarda virüsün yayılımını önleyecek bilinen herhangi bir tedavi yoktur. Gizli bir askeri SWAT ekibi ile çalışan ABD Ordusu'nun kahraman veteriner hekimi Dr. Nancy Jaax (Julianna Margulies), salgının insan nüfusuna yayılmasını önlemeye çalışırken kendisini ölümcül bir tehlikenin içine atar.

2019- ABD yapımı olan The Hot Zone dizisi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Michael Uppendahl 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 8,0 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 46 Dakika olan The Hot Zone yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın.

The Hot Zone İzle

    The Hot Zone Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

    The Hot Zone Yorumları

    Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

    İlk yorumu sen yapmak ister misin?