The Disappearance of Madeleine McCann

 • Ortalama 60 Dakika
 • Portekiz
 • 2019
 • 1 Sezon, 2 Bölüm

The Disappearance of Madeleine McCann dizisini izleyin. The Disappearance of Madeleine McCann konusu ve türü nedir? The Disappearance of Madeleine McCann oyuncuları kimlerdir? The Disappearance of Madeleine McCann yeni sezonu ne zaman? The Disappearance of Madeleine McCann hakkında yorumlar. The Disappearance of Madeleine McCann imdb puanı nedir? İşte The Disappearance of Madeleine McCann dizisine dair tüm detaylar.

The Disappearance of Madeleine McCann Konusu

The Disappearance of Madeleine McCann; 2007 yılında bir ailenin Portekiz'deki turistik bir beldede geçirdiği dinlendirici tatil, çocuklardan birinin yatağından kaybolmasıyla kâbusa dönüşür. Kızlarının kaybolmasıyla yasa boğulan bir çift, bu yetmezmiş gibi medyanın aşırı ilgisi ve olayda rol oynadıklarını düşünen bir dedektifin yanlış inanışlarıyla uğraşır.
2019- Portekiz yapımı olan The Disappearance of Madeleine McCann dizisi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Chris Smith 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 7,1 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 60 Dakika olan The Disappearance of Madeleine McCann yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. The Disappearance of Madeleine McCann dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

The Disappearance of Madeleine McCann İzle

  The Disappearance of Madeleine McCann Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  The Disappearance of Madeleine McCann Yorumları

  Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

  İlk yorumu sen yapmak ister misin?