The Birch

 • Ortalama 15 Dakika
 • ABD
 • 2019
 • 1 Sezon, 4 Bölüm

The Birch dizisini izleyin. The Birch konusu ve türü nedir? The Birch oyuncuları kimlerdir? The Birch yeni sezonu ne zaman? The Birch hakkında yorumlar. The Birch imdb puanı nedir? İşte The Birch dizisine dair tüm detaylar.

The Birch Konusu

2016 yılı yapımı aynı isimli kısa filmden uyarlanan olan dizi, ormanda yaşayan ‘The Birch’ isimli bir canavardan yardım isteyen bir genç kızı merkezine alıyor. Hikaye, farklı perspektiflerden izleyiciye aktarılıyor. Dizinin başrollerini American Vandal dizisinden anımsanabilecek Xaria Dotson ile Heartland dizisinden anımsanabilecek Dempsey Bryk paylaşıyor. Kadroda ayrıca Midori Francis, Wayne Pére, Tommy Hestmark, Haskiri Velazquez, Quincy Dunn-Baker, Nick Cassidy, Brad Beyer (Jericho, GCB, Extant) ve October Moore (Trinkets) gibi isimler yer alıyor. Marguerite Moreau (Wet Hot American Summer: First Day of Camp, The Unsettling, Life as We Know It) ve Giullian Yao Gioiello (Iron Fist, Scream) da konuk oyuncu olarak dizide yer alacak isimler arasında.

2019 ABD yapımı olan The Birch dizisi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 15 dk olan The Birch yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın.

The Birch İzle

  The Birch Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  The Birch Yorumları

  Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

  İlk yorumu sen yapmak ister misin?