Scrubs

 • Ortalama 24 Dakika
 • Komedi, Dram
 • ABD
 • 2001 - 2010
 • 9 Sezon, 180 Bölüm
 • IMDB: 8.4

Scrubs dizisini izleyin. Scrubs konusu ve türü nedir? Scrubs oyuncuları kimlerdir? Scrubs yeni sezonu ne zaman? Scrubs hakkında yorumlar. Scrubs imdb puanı nedir? İşte Scrubs dizisine dair tüm detaylar.

Scrubs Konusu

JD, TURK VE ELLIOT HAYATI ÖĞRENİYOR, BU ARADA ACAYİP BİR HASTANEDE DOKTORLUĞU DA!
Genç doktorların garip deneyimlerini ekrana taşıyan Scrubs, prestijli Humanitas Prize Ödülüne sahip, iki kez de Emmy'e aday gösterilmiş keyifli bir komedi dizisi.

J.D. olarak tanınan John Dorian, dizimizin ana karakteri. J.D'nin doktorluk macerasını izlerken gerçeküstü bir hastane olan Sacred Heart Hospitalın koridorlarında mizahı da trajediyi de birlikte izleyeceğiz. Chris Turk, genç doktorlarımızdan bir diğeri. J.D.nin kolejdeki en yakın arkadaşı ve seçkin cerrahi grubunun bir üyesi. Güzel Elliot Reid'in ise tek kusuru gerçek bir asosyal oluşu. Gözleri her zaman bu genç doktorların üzerinde olan Dr. Bob, zaman zaman insanı zorlasa da onlar için endişelenen ve onlara yardımcı olmaya çalışan Dr. Perry Cox ve garip hemşire Carla Espinosa Scrubs'ın diğer karakterleri arasında. J.D.nin baş düşmanı, hastanenin temizlikçisini de unutmamak lazım.

EĞLENCELİ BİR TIP EĞİTİMİ
Scrubsın en büyük özelliklerinden biri gerçeküstü anlatım tekniği. John Dorian tarafından anlatılan hikayeleri izlerken, zaman zaman genç doktorun hayallerine dahil oluyoruz. En ilginci de birer stajyer olarak izlemeye başladığımız karakterlerin gerçek birer doktor olmaya doğru aldıkları yola birebir şahit oluşumuz. Bu deneyimi onlarla birlikte yaşamaya hazır mısınız?

Scrubs İzle

  Scrubs Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  Scrubs Yorumları

  Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

  İlk yorumu sen yapmak ister misin?