Rescue Me

 • Ortalama 60 Dakika
 • ABD
 • 2004
 • 1 Sezon, 2 Bölüm

Rescue Me dizisini izleyin. Rescue Me konusu ve türü nedir? Rescue Me oyuncuları kimlerdir? Rescue Me yeni sezonu ne zaman? Rescue Me hakkında yorumlar. Rescue Me imdb puanı nedir? İşte Rescue Me dizisine dair tüm detaylar.

Rescue Me Konusu

Rescue Me, Amerikan FX televizyonu yapımı bir komedi, drama dizisidir.Rescue Me dizisi, New York İtfaiye Teşkilatı'nın Engine 62 biriminin yaşadıkları olayları komedi ve drama eşliğinde anlatıyor.Dizinin ana karakteri Tommy Gavin, Engine 62 biriminin liderlerinden biridir. Karısının kendisini terketmesi, üzerine 11 Eylül saldırılarının gerçekleşmesi ile Tommy bunalıma girer. Sürekli ölen kuzeninin ve yangınlarda ölen insanların halüsinasyonlarını görmeye başlar. Girdiği bunalım yüzünden daha önce bıraktığı içki ve sigaraya tekrardan başlar.
2004-2011 ABD yapımı olan Rescue Me dizisi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda John Fortenberry 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 8,4 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 60 Dakika olan Rescue Me yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. Rescue Me dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

Rescue Me İzle

  Rescue Me Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  Rescue Me Yorumları

  Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

  İlk yorumu sen yapmak ister misin?