Prodigal Son

 • Ortalama 45 Dakika
 • ABD
 • 2019
 • 1 Sezon, 20 Bölüm

Prodigal Son dizisini izleyin. Prodigal Son konusu ve türü nedir? Prodigal Son oyuncuları kimlerdir? Prodigal Son yeni sezonu ne zaman? Prodigal Son hakkında yorumlar. Prodigal Son imdb puanı nedir? İşte Prodigal Son dizisine dair tüm detaylar.

Prodigal Son Konusu

Prodigal Son; Malcolm Bright katillerin kafalarının nasıl çalıştığı ve nasıl düşündüklerini bilmek gibi bir yeteneğe sahiptir, bunun en büyük nedenlerinden biri babasının ünlü bir seri katil olmasıdır. Bu durumda Bright, en iyi cinayet psikologu olarak ün yapmıştır ve New York Polis Departmanı’na suçları çözmesi ve katilleri yakalaması için yardımcı olmaya başlamıştır. Ayrıca manipülatif bir anne, can sıkıcı şekilde normal bir kız kardeş ve kendisiyle hala bağ kurmaya çalışan adam öldürmeye meyilli bir babadan oluşan aile sorunlarıyla da uğraşmak zorundadır.
2019- ABD yapımı olan Prodigal Son dizisi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Lee Toland Krieger 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 7,9 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 45 Dakika olan Prodigal Son yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. Prodigal Son dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

Prodigal Son İzle

  Prodigal Son Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  Prodigal Son Yorumları

  Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

  İlk yorumu sen yapmak ister misin?