Now Apocalypse

 • Ortalama 30 Dakika
 • ABD
 • 2019
 • 1 Sezon, 7 Bölüm

Now Apocalypse dizisini izleyin. Now Apocalypse konusu ve türü nedir? Now Apocalypse oyuncuları kimlerdir? Now Apocalypse yeni sezonu ne zaman? Now Apocalypse hakkında yorumlar. Now Apocalypse imdb puanı nedir? İşte Now Apocalypse dizisine dair tüm detaylar.

Now Apocalypse Konusu

Now Apocalypse’de Ulysses, Carly, Ford ve Severine adlı dört yakın arkadaşın cinselliği, aşkı ve şöhreti arayışlarını konu ediliyor. Dizi aşk, seks ve ün peşindeki Ulysses, arkadaşları Carly, Ford ve Severine'i merkezine alıyor. Hikayesi Los Angeles'ta geçen dizide Ulysses flört uygulamalarıyla zamanını geçirirken gördüğü bazı rüyalar nedeniyle karanlık bir komplonun dönüp dönmediğini veya kafasının fazla iyi olup olmadığını sorgulamaya başlar.
2019- ABD yapımı olan Now Apocalypse dizisi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Gregg Araki 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 7,2 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 30 Dakika olan Now Apocalypse yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. Now Apocalypse dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

Now Apocalypse İzle

  Now Apocalypse Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  Now Apocalypse Yorumları

  Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

  İlk yorumu sen yapmak ister misin?