Generation Kill

 • Ortalama 70 Dakika
 • Dram, Savaş
 • ABD, İngiltere
 • 2008
 • 1 Sezon, 7 Bölüm
 • IMDB: 8.5

Generation Kill dizisini izleyin. Generation Kill konusu ve türü nedir? Generation Kill oyuncuları kimlerdir? Generation Kill yeni sezonu ne zaman? Generation Kill hakkında yorumlar. Generation Kill imdb puanı nedir? İşte Generation Kill dizisine dair tüm detaylar.

Generation Kill Konusu

Generation Kill, 2008 HBO yapımı bir savaş mini dizisidir. Bir savaş muhabiri olan Evan Wright'ın aynı isimli romanından uyarlanmıştır. Generation Kill, Amerika'nın Irak'ı işgalini konu alan, gerçek hayatta yaşanan olayları konu alan bir savaş dizisidir. Dizi, Rolling Stone adlı bir dergi muhabiri olan Evan Wright'ın Amerikan ordusuna ait keşif birliği ile birlikte geçirdiği 21 günü tüm gerçekliğiyle anlatıyor. Olayların siyasi yönünden daha çok askerlerin savaşta yaşadıklarına, savaş hakkında ki düşüncelere, yaşadıkları sıkıntılara değinilmiş. Dizinin en çarpıcı özelliklerinden biri de Amerikan propagandasının yapılmaması ki ordunun başarısızlıkları ve öldürülen masum siviller, çocuklar, bombalanan köyler tüm gerçekçiliğiyle anlatılıyor. Generation Kill, konusu ve görsel efektleriyle Band of Brothers tadında başarılı bir savaş draması.

2008 ABD, İngiltere yapımı olan Generation Kill dizisi Dram, Savaş türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Susanna White, Simon Cellan Jones 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 8.6 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 70 Dakika olan Generation Kill yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın.

Generation Kill İzle

  Generation Kill Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  Generation Kill Yorumları

  Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

  İlk yorumu sen yapmak ister misin?