Frequency

Frequency dizisini izleyin. Frequency konusu ve türü nedir? Frequency oyuncuları kimlerdir? Frequency yeni sezonu ne zaman? Frequency hakkında yorumlar. Frequency imdb puanı nedir? İşte Frequency dizisine dair tüm detaylar.

Frequency Konusu

2000 yılındaki bilim kurgu filminin uyarlaması. Filmde bir New York polis dedektifi, 30 yıl gelecekteki oğlu ile bağlantı kurabiliyor. İkilimiz tarihteki trajik olayları değiştirmek için birlikte çalışmaya başlıyor. Bu sırada kendi karmaşık ilişkilerine de bir çeki düzen verme şansı elde etmiş oluyorlar. Dizide ise 2016 yılında polis dedektifi bir kadın, babasının gençliği ile iletişim kurmanın yolunu buluyor." Dedektif Raimy Sullivan (Peyton List) bulunması zor bir doğa olayı sonucunda amatör bir telsizle bir frekans yakalar. Bu sayede yıllar önce (1996) kendisini terk eden ve ölen babası Frank Sullivan (Riley Smith) ile konuşmanın mümkün olduğunu keşfeder. Oluşturdukları bu bağlantı sayesinde fahili meçhul bir cinayet davası üzerinde birlikte çalışırlar. Ancak geçmişte yaptıkları değişiklikler kelebek etkisi yaratak günümüzde istenmeyen gelişmelere yol açar.

2016 ABD yapımı olan Frequency dizisi Dram, Fantastik, Gizem türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda John T. Kretchmer, Brad Anderson 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 7.7 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 42 Dakika olan Frequency yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın.

Frequency İzle

    Frequency Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

    Frequency Yorumları

    Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

    İlk yorumu sen yapmak ister misin?