Fleabag

 • Ortalama 27 Dakika
 • Komedi
 • İngiltere
 • 2016
 • 2 Sezon, 12 Bölüm
 • IMDB: 8.6

Fleabag dizisini izleyin. Fleabag konusu ve türü nedir? Fleabag oyuncuları kimlerdir? Fleabag yeni sezonu ne zaman? Fleabag hakkında yorumlar. Fleabag imdb puanı nedir? İşte Fleabag dizisine dair tüm detaylar.

Fleabag Konusu

Fleabag altı bölümden oluşan bir İngiliz komedi dizisi ve daha ilk bölümünde elinizi ayağınıza dolaştırıyor. Amazon üzerinden yayınlanan BBC3 dizisi, aslında 2013 Edinburgh Festivali’nde Fringe First Award sahibi tek kişilik bir tiyatro metninden uyarlandı. Yazan, oynayan ve televizyona uyarlayan ise aynı isim: Phoebe Waller-Bridge. Fleabag, Londra’da ayakta kalmaya çalışan, son derece tuhaf bir aileye sahip, beş parasız ve yalnız, bir orta sınıf mensubu kadının hikâyesi. En yakın arkadaşını bir kazada kaybetmesinin ardından bu taze trajediyle baş etmeye çalışırken, hayata tutunmaktaki ısrarını hepsi birbirinden kaçık aile fertleri aracılığıyla anlatıyor. Mesafeli babası, dayanılmaz ölçüde alaycı ve itici üvey annesi, gergin ve muhafazakâr ablası ve tek gecelik ilişkileri etrafında dönen bu komik evren ekranın karşısındaki izleyicilerde sağlam bir empati duygusu yaratıyor. -

2016- - IMDb İngiltere yapımı olan Fleabag dizisi Komedi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Harry Bradbeer 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 8,2 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 27 Dakika olan Fleabag yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın.

Fleabag İzle

  Fleabag Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  Fleabag Yorumları

  Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

  İlk yorumu sen yapmak ister misin?