Dororo

Dororo dizisini izleyin. Dororo konusu ve türü nedir? Dororo oyuncuları kimlerdir? Dororo yeni sezonu ne zaman? Dororo hakkında yorumlar. Dororo imdb puanı nedir? İşte Dororo dizisine dair tüm detaylar.

Dororo Konusu

Dororo; Japon Savaşan Devletler döneminde bir samuray komutana hizmet eden Daigo Kagemitsu, ülkenin yönetimini ele geçirme karşılığında doğmamış çocuğunun organlarını 48 iblise adak olarak sunma sözü verir. Daigo, oğlu doğduğunda ölmesi için onu bir sepete koyup nehre bırakır. Şefkatli bir doktor onu nehirde bulur, evlat edinir ve zavallı oğlu için protezler yapar. Zaman geçer ve çocuk büyür artık ismi Hyakkimaru'dur. Hyakkimaru öldürdüğü her iblise karşılık bir organını geri almaktadır. Bir gün haydutların elinden Dororo isimli nehirde boğmak üzere oldukları bir çocuğu kurtarır. İkisi ülkeyi baştan başa gezerek Hyakkimaru'nun organlarını ele geçiren iblisleri aramaya koyulurlar. Yolculuk boyunca birçok canavar ve hayaletle karşılaşacaklardır.

2019- Japonya yapımı olan Dororo dizisi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Kazuhiro Furuhashi 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 8,8 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 24 Dakika olan Dororo yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın

Dororo İzle

    Dororo Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

    Dororo Yorumları

    Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

    İlk yorumu sen yapmak ister misin?