Date My Dad

 • Ortalama 60 Dakika
 • Dram
 • 2017
 • 1 Sezon, 8 Bölüm
 • IMDB: 7.2

Date My Dad dizisini izleyin. Date My Dad konusu ve türü nedir? Date My Dad oyuncuları kimlerdir? Date My Dad yeni sezonu ne zaman? Date My Dad hakkında yorumlar. Date My Dad imdb puanı nedir? İşte Date My Dad dizisine dair tüm detaylar.

Date My Dad Konusu

Aile işleriyle bilinen Amerikan kanalı UP’de başlayan dizinin şu ana kadar iki bölümü çıktı. İlk sezonu 1’er saatlik 10 bölümden oluşacak olan bu aile dramedisi, üç kız büyüten bekar bir babanın hikayesini anlatıyor.

Ricky Cooper’ın (Barry Watson) muhteşem bir hayatı vardı. Eskiden profesyonel bir beyzbol oyuncusuydu ve hayatının aşkı Isabella ile evliydi. Ricky’in hayatı, Isabbela’nın ölümüyle ve onu üç kızını yalnız büyütmek zorunda bırakmasıyla harap oldu. Dizi bunun üç yıl sonrasında, Ricky hala kızlarını büyütürken ve kayınvalidesi Rosa (Raquel Welch) ona bu konuda yardım ederken başlıyor. 40. yaş gününde Ricky, Rosa’nın taşınacağını duyurmasıyla hayatının yeni bir dönüm noktasında buluyor kendini.

Artık makyajdan erkeklere kadar her şeyle kendisinin başa çıkması gerektiği düşünüyor ve iyice telaşa kapılıyor. Kızları Mirabel (15), Elisa (12) ve Gigi (8) ise başka işlerle meşguller. Onlar için şu aralar önemli olan tek şey babalarının tekrar birileriyle çıkmasını sağlamak, hepsi bu. Birden kendini son 20 yıldan beri ilk kez bu işlere bulaşmış olarak bulan Ricky, bir yandan da dünyadaki en iyi baba olmaya çalışırken kendini lunapark hızlı treninde hissetmeye başlıyor.

Date My Dad İzle

  Date My Dad Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  Date My Dad Yorumları

  Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

  İlk yorumu sen yapmak ister misin?