CSI Crime Scene Investigation

 • Ortalama 40 Dakika
 • Suç, Dram, Gizem
 • ABD
 • 2000
 • 16 Sezon, 336 Bölüm
 • IMDB: 7.7

CSI Crime Scene Investigation dizisini izleyin. CSI Crime Scene Investigation konusu ve türü nedir? CSI Crime Scene Investigation oyuncuları kimlerdir? CSI Crime Scene Investigation yeni sezonu ne zaman? CSI Crime Scene Investigation hakkında yorumlar. CSI Crime Scene Investigation imdb puanı nedir? İşte CSI Crime Scene Investigation dizisine dair tüm detaylar.

CSI Crime Scene Investigation Konusu

2000 ABD yapımı olan CSI: Crime Scene Investigation suç mahali araştırmasını konu alan bir dizi filmdir. Dizinin adı, Las Vegas'da çekilmesi nedeniyle CSI: Las Vegas olarak da bilinir. Amerikan CBS televizyonu tarafından yayınlanan dizi 24 Emmy, 6 Altın Küre ödülüne aday gösterilmiştir. Türkiye'de TRT tarafından Kanıt Peşinde adı altında yayınlanmıştı. Dizide şef Gil Grissom ve ekibi her bölümde ayrı bir davaya/cinayete açıklık getiriyorlar.

2000 ABD yapımı olan CSI Crime Scene Investigation dizisi Suç, Dram, Gizem türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Kenneth Fink, Richard J. Lewis, Alec Smight 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 7.7 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 60 Dakika olan CSI Crime Scene Investigation yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın.

Bu diziyi 224 kullanıcı favorilerine ekledi

CSI Crime Scene Investigation İzle

  CSI Crime Scene Investigation Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  CSI Crime Scene Investigation Yorumları

  Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

  İlk yorumu sen yapmak ister misin?