Claws

 • Ortalama 45 Dakika
 • Dram, Komedi, Suç
 • 2017
 • 3 Sezon, 30 Bölüm
 • IMDB: 7.3

Claws dizisini izleyin. Claws konusu ve türü nedir? Claws oyuncuları kimlerdir? Claws yeni sezonu ne zaman? Claws hakkında yorumlar. Claws imdb puanı nedir? İşte Claws dizisine dair tüm detaylar.

Claws Konusu

"Claws", Güney Florida'nın Manatee Kasabası'nda bulunan Nail Artisan güzellik salonunda çalışan beş farklı ve güvenilmez manikürcünün yükselişini izliyor. Orada ipek sargı, manikür ve pedikürden çok daha fazlası bulunuyor. Hikayenin merkezinde, zihinsel rahatsızlığı olan ikiz kardeşi Dean (Perrineau) ile yaşayan ve bakımını yapan salon sahibi Desna (Nash) var. Desna'nın çalışanları arasında; Önceki ilişkisinden iki çocuğunu yetiştiren en iyi arkadaşı Jennifer (Lyon), salonun güvenliğini sağlayan ve Desna'nın esrarengiz şoförü Quiet Ann (Reyes), sahte kimlik yüzünden mahkum edilen ve kısa süre önce çıkan yumuşak tavırlı Polly (Preston) ve sıkıntılarını sürekli dışa vuran Virginia (Tran) bulunuyor.

Roller (Kesy) ise bir ağrı kliniğinde çalışan ve yasadışı olan kliniğin gelirini aklamak için Desna'nın salonunu kullanan birisi olarak izleyici karşısına çıkacak.

Claws İzle

  Claws Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  Claws Yorumları

  Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

  İlk yorumu sen yapmak ister misin?