Buffy the Vampire Slayer

Buffy the Vampire Slayer dizisini izleyin. Buffy the Vampire Slayer konusu ve türü nedir? Buffy the Vampire Slayer oyuncuları kimlerdir? Buffy the Vampire Slayer yeni sezonu ne zaman? Buffy the Vampire Slayer hakkında yorumlar. Buffy the Vampire Slayer imdb puanı nedir? İşte Buffy the Vampire Slayer dizisine dair tüm detaylar.

Buffy the Vampire Slayer Konusu

Buffy, görünüşte annesiyle birlikte Sunnydale'e taşınan ve burada yeni okulu Sunnydale High'a alışmaya çalışan sıradan bir genç kızdır. Buffy'nin kısa zamanda bu küçük kasabaya alışmasını kolaylaştıran şey, yöre halkının sıcak karşılamasından çok, Cehennem Ağzı'ndan fırlamış türlü iblis ve vampirlerdir. Buffy her nesilde, gecenin yaratıklarıyla mücadele etmeleri üzere seçilen Avcı'ların sonuncusudur ve buraya gelmesinin sebebi de önceki okulunu, vampirleri yok etmek için ateşe verip kül etmiş olmasıdır. Hiç de istemediği bu kaderi yaşamasını kolaylaştıran şey arkadaşları Willow, Xander ve gözetmeni Giles'ın varlığıdır. Ancak ruhu olan vampir Angel'ın devreye girişi işleri biraz karıştıracaktır.

1997 ABD yapımı olan Buffy the Vampire Slayer dizisi Aksiyon, Dram, Fantastik türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Joss Whedon, James A. Contner, David Solomon 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 8.2 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 44 Dakika olan Buffy the Vampire Slayer yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın.

Buffy the Vampire Slayer İzle

    Buffy the Vampire Slayer Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

    Buffy the Vampire Slayer Yorumları

    Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

    İlk yorumu sen yapmak ister misin?