Breaking Bad

 • Ortalama 45 Dakika
 • Aksiyon, Suç
 • ABD
 • 2008
 • 6 Sezon, 63 Bölüm
 • IMDB: 9.5

Breaking Bad dizisini izleyin. Breaking Bad konusu ve türü nedir? Breaking Bad oyuncuları kimlerdir? Breaking Bad yeni sezonu ne zaman? Breaking Bad hakkında yorumlar. Breaking Bad imdb puanı nedir? İşte Breaking Bad dizisine dair tüm detaylar.

Breaking Bad Konusu

Bir Zamanlar Bir Kimya Öğretmeni Zincirleme Bir Tepki Başlattı!

Breaking Bad Sıradan bir kimya öğretmeni olan Walter White'ın öleceğini öğrenince uyuşturucu üreticiliğine kadar uzanan özgürleşme deneyimi, çarpıcı bir kara mizaha dönüşüyor. Doktor, hasta olduğunuzu ve yaşamak için iki seneniz kaldığını söyledi... Ne yapardınız? Dünyayı gezmek, sevdiklerinizle vakit geçirmek, asla cesaret edemediğiniz bir şeyi denemek... Tüm bunlar sizin için bir seçenek olabilir. Ancak Walter White için durum biraz farklı. The X-Files'ın yapımcısı Vince Gillian'ın imzasını taşıyan Breaking Bad, ölümle yüzleşen sıradan bir adamın sıradışı hikayesini anlatıyor.

Walter , eşi ve engelli oğlu Jr. ile New Mexico'da tüm hayatını kurallara göre yaşayan kendi halinde bir kimya öğretmeniyken, ölümcül safhada akciğer kanseri olduğunu öğrenir. Yaşamak için iki senesi kalmıştır. Bu haberle sarsılan White, hayatının denklemini değiştirir. Tüm günlük endişelerden ve toplumun dayattığı sınırlamalardan sıyrılarak yeni bir adama dönüşür... Kimya bilgilerini farklı bir neden için, uyuşturucu üretip satmak için kullanan bir adam. Amacı ölümünden sonra ailesinin geçinebilmesini sağlayacak parayı kazanmaktır. Ancak işler kontrolden çıkar.

Basit bir aile babasının uyuşturucu çetesinin elebaşına dönüşmesinin komik ama aynı zamanda duygu yüklü hikayesini kaçırmayın. Hele Malcolm in the Middle'ın babası Bryan Cranston, Emmy'ye aday gösterilen ve "Drama Dalında En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü kazanan Walter rolünde hayatının performansını sunarken.

Bu diziyi 64 kullanıcı favorilerine ekledi

Breaking Bad İzle

  Breaking Bad Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  Breaking Bad Yorumları

  Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

  İlk yorumu sen yapmak ister misin?