Beforeigners

 • Ortalama 45 Dakika
 • Norveç
 • 2019
 • 1 Sezon, 6 Bölüm

Beforeigners dizisini izleyin. Beforeigners konusu ve türü nedir? Beforeigners oyuncuları kimlerdir? Beforeigners yeni sezonu ne zaman? Beforeigners hakkında yorumlar. Beforeigners imdb puanı nedir? İşte Beforeigners dizisine dair tüm detaylar.

Beforeigners Konusu

Beforeigners; Öncüler, tüm dünyada gerçekleşmeye başlayan yeni bir olguyu takip eder. Okyanusta güçlü ışık parlamaları meydana gelir ve geçmişten insanlar görünür. Üç ayrı zaman diliminden geliyorlar: Taş Devri, Viking dönemi ve 19. Yüzyıl sonu. Hiç kimse bunun nasıl mümkün olduğunu anlamıyor ve geçmişten gelen, "öncü" olarak adlandırılan insanların, neyin nakledildiğine dair hiçbir haberi yok. Sadece bir şey kesin: gelmeye devam ediyorlar ve geri dönüş yok. Birkaç yıl sonra, Viking Çağı'ndan gelen Alfhildr, polis departmanının entegrasyon planının bir parçası olarak yakılan polis memuru Lars Haaland ile bir araya geldi. Bir öncül cinayeti araştırılırken, gizemli kitlesel gelişlerin kökeninin ardındaki daha büyük bir komployu çözmeye başladılar.
2019- Norveç yapımı olan Beforeigners dizisi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda Jens Lien 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 8,2 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 45 Dakika olan Beforeigners yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. Beforeigners dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

Beforeigners İzle

  Beforeigners Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  Beforeigners Yorumları

  Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

  İlk yorumu sen yapmak ister misin?