All Hail King Julien

 • Ortalama 23 Dakika
 • ABD
 • 2014
 • 4 Sezon, 5 Bölüm

All Hail King Julien dizisini izleyin. All Hail King Julien konusu ve türü nedir? All Hail King Julien oyuncuları kimlerdir? All Hail King Julien yeni sezonu ne zaman? All Hail King Julien hakkında yorumlar. All Hail King Julien imdb puanı nedir? İşte All Hail King Julien dizisine dair tüm detaylar.

All Hail King Julien Konusu

All Hail King Julien; XII. Kral Julien(Kral Julien'in amcası), çok sıkı ve korkak bir lemurdur. Krallık sürekli fossalar tarafından saldırıya uğramakta, bir kehanete göre ise kralın yeneceği söylemektedir. Bunu duyan XII. Kral Julien, krallığı yeğeni XIII Kral Julien'e devreder. Fossanın yeğenini yiyeceğini düşünen XIII. Kral Julien kehanetin gerçekleşmediğini görür ve tahtı geri almak ister. Fakat bunu başaramaz. Bencil, kötü şöhretli, parti delisi XIII. Kral Julien tahttan inmemekte kararlıdır. Bunca kötü özelliğine rağmen Kral Julien ülkesini yönetirken çok şey öğrenmeye başlar ve arkadaşları her zaman onun yanında olur.
2014-2017 ABD yapımı olan All Hail King Julien dizisi türlerinde gösterime girmiştir. Yönetmen koltuğunda James Wootton 'in yer aldığı dizinin IMDB puanı 7,2 olarak belirlenmiştir. Her bir bölümü 23 Dakika olan All Hail King Julien yabancı dizisini türkçe altyazılı dil seçeneğiyle full hd kalitesinde izlemenin keyfini çıkarın. All Hail King Julien dizisinin tüm bölümlerini dizist sunar. İyi seyirler dileriz.

All Hail King Julien İzle

  All Hail King Julien Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

  All Hail King Julien Yorumları

  Bu dizi hakkında henüz yorum yapılmamış.

  İlk yorumu sen yapmak ister misin?